Titles you rated
American SniperRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
The Kid with a BikeRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.5