Movies
Ratings
416
The WailingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Batman ReturnsRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Oki's MovieRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Man on High HeelsRated ★ 3.0