Movies
Ratings
105
LUCK KEYRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5