Movies
Ratings
32
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0