Titles you rated
Source CodeRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
FelonRated ★ 5.0