Movies
Ratings
563
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
DuelistRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
American ReunionRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.5
HanbandoRated ★ 2.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5