Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Killer EliteRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0