Movies
Ratings
18
The Silence Before BachRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5