Movies
Ratings
370
Panic RoomRated ★ 5.0
Enter NowhereRated ★ 2.0
Act of ValorRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
TransitRated ★ 2.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
HeadhuntersRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
FlightRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
NextRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0