Movies
Ratings
33
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 1.0