Titles you rated
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
The LiarRated ★ 2.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Rampage: President DownRated ★ 3.0
Rampage: Capital PunishmentRated ★ 4.0
RampageRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Santa BarbaraRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.0
LooperRated ★ 2.5