Movies
Ratings
28
The Blue LagoonRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0