Titles you rated
ConstantineRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0