Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0