Movies
Ratings
22
ElementalRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5