Movies
Ratings
35
The Shape of WaterRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0