Movies
Ratings
166
Mulholland DriveRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Skeleton KeyRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0