Titles you rated
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
F9: The Fast SagaRated ★ 1.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 1.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0