Movies
Ratings
73
The TowerRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0