Titles you rated
The LobsterRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 1.5
Memoir of a MurdererRated ★ 1.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 2.5
The PillRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5