Movies
Ratings
129
SpreadRated ★ 3.0
Freddy vs. JasonRated ★ 3.0
Shrek the HallsRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Change-UpRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
NanaRated ★ 2.0
PocahontasRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0