Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 0.5
BarbieRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
Patema InvertedRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 1.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0