Titles you rated
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
HereticRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
RRRRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0