Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Top StarRated ★ 1.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.0
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.0
My Scary GirlRated ★ 1.0
Paradise MurderedRated ★ 1.0
The NotebookRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0