Titles you rated
The BFGRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.5
The FirmRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 2.5
The Green MileRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
CopycatRated ★ 3.0
BirdyRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0