Movies
Ratings
25
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Man with the Golden GunRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0