Movies
Ratings
71
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Hudson HawkRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0