Movies
Ratings
157
Last HolidayRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
DriveRated ★ 0.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 0.5
TransformersRated ★ 1.0
The Blue LagoonRated ★ 1.0
The Taste of MoneyRated ★ 1.0
Midnight DinerRated ★ 0.5
PrisonersRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0