Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 1.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 4.0
Land of HappinessRated ★ 1.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5- PilotRated ★ 1.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5