Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 5.0
Pain and GloryRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 1.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5