Titles you rated
Escape RoomRated ★ 3.0
Super Size MeRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
GretaRated ★ 2.5
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 2.5- Fighter In The WindRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 1.5
Loving VincentRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Time to HuntRated ★ 2.0
PersonaRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0