Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
CallRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Almost FamousRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 2.5
For SamaRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0