Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 2.5
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
The FallRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5