Titles you rated
A Barefoot DreamRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.5
The PurgeRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0