Movies
Ratings
210
IncantationRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.5
Helter SkelterRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 0.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
SeaspiracyRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.0