Titles you rated
Happy Feet TwoRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Hottest StateRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 2.0
The Lion King 1½Rated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.0