Movies
Ratings
279
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Ghost SweepersRated ★ 2.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
S.I.U.Rated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.0
SpyRated ★ 4.5
Empire of LustRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0