Titles you rated
Our TimesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5
Black Hawk DownRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0