Movies
Ratings
1036
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
SpacemanRated ★ 4.0
Year OneRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.0