Movies
Ratings
499
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5
AllegiantRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 4.5
The HuntressesRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 2.5