Titles you rated
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
PunchRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0