Titles you rated
The A-TeamRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5