Movies
Ratings
154
Begin AgainRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
EvolutionRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.5