Movies
Ratings
179
ShrekRated ★ 5.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0