Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
We Have a PopeRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
LucaRated ★ 4.5