Movies
Ratings
38
All About My WifeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0