Movies
Ratings
202
GattacaRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.5