Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.0
IncendiesRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 1.0
ForgottenRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5