Movies
Ratings
110 MarathonRated ★ 4.0 MarathonRated ★ 4.0
 HauntersRated ★ 4.0 HauntersRated ★ 4.0
 Paranormal ActivityRated ★ 4.0 Paranormal ActivityRated ★ 4.0
 Spider-Man 2Rated ★ 4.0 Spider-Man 2Rated ★ 4.0
 Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0 Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
 SilmidoRated ★ 4.0 SilmidoRated ★ 4.0
 King KongRated ★ 3.0 King KongRated ★ 3.0
 World War ZRated ★ 3.0 World War ZRated ★ 3.0
 The Terror LiveRated ★ 4.0 The Terror LiveRated ★ 4.0
 Miss GrannyRated ★ 4.0 Miss GrannyRated ★ 4.0
 The MaskRated ★ 2.5 The MaskRated ★ 2.5
 War of the WorldsRated ★ 5.0 War of the WorldsRated ★ 5.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
 SunnyRated ★ 4.0 SunnyRated ★ 4.0
 MapadoRated ★ 1.5 MapadoRated ★ 1.5
 Perfect NumberRated ★ 4.0 Perfect NumberRated ★ 4.0
 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
 G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5 G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
 Joint Security AreaRated ★ 4.0 Joint Security AreaRated ★ 4.0
 The ConjuringRated ★ 4.0 The ConjuringRated ★ 4.0