Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
GeostormRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 2.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 2.5
MirageRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0